تعمیرات جاروبرقی

فرامرزی 26 خرداد 1398 0 بازدید

تعمیرات جاروبرقی در سراسر تهران

تعمیر جاروبرقی در تهران توسط خدمات نمایندگی تعمیرات و تعمیرگاه مجاز مرکزی و رسمی خدمات خانه در شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران در محل عیب یابی و رفع عیب میگردد .

تعمیر جاروبرقی در تهران

تعمیر جاروبرقی در سراسر تهران بزرگ : اگر جارو برقی شما خراب شده است و دنبال نمایندگی رسمی تعمیر جارو برقی خود میگردید.مجموعه خدمات خانه دارای نمایندگی  تعمیرات جاروبرقی سامسونگ ، الجی ، بوش ، پاناسونیک ، ناسیونال ، دلوونگی ، کنوود ، دوو ، زیمنس  می باشد .برای مشاهده لیست کامل نمایندگی های رسمی جارو برقی به پایین همین صفحه مراجعه کنید .

جاروبرقی ها یکی از آن چیز هایی هستند که شما چندان در مورد آن فکر نمی کنید مگر اینکه دیگه خراب شود . خوشبختانه تعدادی از کارهای مرتبط به تعمیر جاروبرقی  نسبتا ساده هستند و غالبا خودتان به آسانی می توانید آنها را سرویس کنید.قبل از تماس با ما اگر بهتعمیر جارو برقی علاقمندید ۱۳ مورد پایین می تواند به شما کمک فراوانی نماید . این مقاله شامل موارد زیر نیز می باشد :

۱۳ کار اساسی قبل از تماس با نمایندگی تعمیر جارو برقی

موارد زیر را بررسی نمایید و اگر نیاز به تعمیر جاروبرقی داشتید با ما تماس بگیرید .

مشکل روشن نشدن جارو برقی دارید ؟

آیا جارو برقی روشن نمی ماند؟

آیا جارو برقی به شکل ضعیف و یکنواخت جارو می کند؟

آیا کرک ها و خرده زباله ها را پشت سر باقی می گذارد؟

آیا قطع کننده مدار خراب شده است؟ آیا هنگام کار صدا و یا بوی خاصی تولید می کند؟

سیم جمع کن جاروبرقی خراب است؟

نیاز به تعویض بلبرینگ جارو برقی دارید؟ علت جرقه زدن ناگهانی جارو برقی را میخواهید ؟

موارد زیر را بررسی کنید..

 • تعمیر جارو برقیبررسی برق جاروبرقی

   نمایندگی تعمیر جارو برقی بوش
 • بررسی کنید که جاروبرقی شما به برق وصل و روشن است و در پریز , برق جریان دارد . اگر تست کننده مدار ندارید , سعی کنید یک لامپ یا رادیویی را که می دانید کار می کند به برق وصل کنید. بله , واضح است, اما بدون جریان برق , جاروبرقی شما نمی تواند کاری انجام دهد.
 • دمای بیش از حد موتور جارو برقی را بررسی کنید. برخی جاروبرقی ها, ابزاری دارند که زمانی که دما بیش از حد بالا می رود, ماشین را متوقف و خاموش می کنند. اگر جاروبرقی شما قطع شد, آن را از برق جدا نموده و به طور دستی آن را بررسی کرده و مدتی (شاید حدود ۲۰ تا ۳۰ دقیقه) صبر کنید . سپس , انسداد یا دیگر مشکلات را بررسی نموده و مجددا با دقت آن را روشن کنید .
  توجه داشته باشید که جاروبرقی های برخی مواقع, یک فیوز حرارتی دارند که تقریبا میان سوئیچ و سیم پیچی موتور پنهان است. به راحتی نمی توان متوجه آن شد و نواری روی آن را پوشانده است.
 • یک نوع رایج SEFuse SF109e است که با قیمت حدود ۲-۱ دلار امریکا برای هر رشته ای در دسترس است.
 • مطمئن شوید که هرکاری برای تعمیر جاروبرقی انجام شد است .

 • اگر ماشین کار می کند اما عملکرد آن ضعیف است ( مکش ضعیف جاروبرقی ) , یا اگرجاروبرقی آشغال ها را پشت سر خود باقی می گذارد, یا اگر بوی گرد و غبار و به طور کلی بوی سوختگی استشمام می کنید. پس جاروبرقی خود را مجددا بررسی کنید.

 • اگر عملکرد آن رضایتبخش است , نیازی به ادامه بررسی در این سطح وجود ندارد.

  • پاکت جاروبرقی را تعویض نموده و تمامی فیلتر ها را تمیز کنید .
  • مطمئن شوید که تمام راه های هوایی تمیز هستند. تمامی انسداد های داخل لوله را با استفاده از یک دسته جارو یا سیم جالباسی خم شده تمیز کنید.
  • دقت کنید انسداد یا سوراخی وجود ندارد.
  • تسمه ای میل لنگ (شفت درایو) و برس لوله را به هم متصل نموده است.
  • تعمیر جاروبرقی
   تسمه جاروبرقی

   تسمه جارو برقی را تعویض کنید. مطمئن شوید که تسمه ها با برس لوله, میل لنگ و هر کدام از دیگر بخش های متحرک مانند تجهیزات نیرو محرکه درگیر است.

  • لغزش و لیزخوردن تسمه جارو برقی می تواند منجر به بوی مشخصی شود که از پلاستیک و/ یا لاستیک داغ ایجاد می شود.

  تعمیر جاروبرقی در محل ، تعمیرات جارو برقی در سراسر تهران

 • غلتک برس جارو برقی را تمیز نموده و مطمئن شوید که آزادانه در حال چرخش است . یاتاقان را روغنکاری کنید. در صورت لزوم بلبرینگ ها یا غلتک برس را تعویض کنید. غلتک های برس ممکن است از چوب,  ساخته شده باشند خصوصا در مدل های قدیمی تر یا از پلاستیک در مدل های جدید تر.
 • چک کنید و مطمئن شوید که غلتک برس جارو برقی واقعا در زمان لازم در حال چرخش است. یک روش این است که جاروبرقی را روشن نموده و با دقت به زیر آن نگاه کنید.
 • هرگز به غلتک های برس جارو برقی دست نزنید و مطمئن شوید که لباس های گشاد, مو و غیره دور از آن نگهداشته شود.
 • برخی جاروبرقی ها دارای یک سوئیچ یا ایدلر هستند که غلتک برس را هنگامی که دسته بالاست و یا زمانی که سوئیچ برای کف سخت تنظیم شده است, آزاد می کند. مطمئن شوید که سوئیچ برای موکت و فرش تنظیم شده و زمانی که دسته پایین است ایدلر  درگیر است.  مسیر الکتریکی را دنبال کنید, خصوصا اگر جاروبرقی به هیچ وجه روشن نمی شود. از یک مولتی متر برای بررسی اتصال استفاده کنید. به دنبال مدار های باز باشید.
 • اتصالات را تمیز نموده و هر بخش این مسیر را که فاقد اتصال است, تعویض کنید. مطمئن شوید که از فیوز درست استفاده می کنید. غلتک جارو برقی را مجددا تنظیم کنید.
  • از زمان اتصال به پریز تا درست پیش از سوئیچ.

   تعمیر جارو برقی پارس خزرتعمیر جارو برقی پارس خزر

  • تست اتصال در طول سوئیچ.
  • در طول سوئیچ یعنی زمانی که سوئیچ بسته است ( در موقعیت “on” قرار دارد).
  • هر فیوز یا قطع کننده ای که جزء جاروبرقی است.از سوئیچ به موتور را چک نمایید
  • مسیر را در طول سیم دیگر از موتور به خروجی بازگردید. به یاد داشته باشید که جریان برق باید در یک مدار کامل گردش کند.
 • به هر دلیلی که فیوز یا قطع کننده جارو برقی را تعویض نموده اید, جاروبرقی باید مجددا تنظیم شود. آیا اتصال کوتاه در جایی وجود دارد؟ آیا موتور جارو برقی خاموش شده است؟ هر مشکلی که یافتید را تصحیح کنید.
 
 • بازرسی موتور جارو برقی برای عملکرد مناسب. اینکه موتور را تعویض کنید اقتصادی و مقرون به صرفه نیست (ممکن است پرهزینه تر از یک جاروبرقی جدید باشد) , اما می توانید بخش های خاصی از آن را سرویس کنید.
 • تعمیر جاروبرقی سامسونگ
  تعمیر جاروبرقی سامسونگ

  بازرسی برس جارو برقی, اگر فرسوده هستند آنها را تعویض کنید.

  • اهرم مخزن برس را باز کنید.
   تعمیر جارو برقی در تهران
   تعمیر جارو برقی در سراسر تهران
  • برس های جاروبرقی را تعویض نمایید , مطمئن شوید که سیم های برق, همانطور که بودند دوباره متصل شده اند و قاب برس جارو برقی را دوباره ببندید.
   تعمیر جاروبرقی
   فروش قطعات اصلی جاروبقی
 • نمایندگی تعمیر جارو برقی ال جی
  تعمیر جاروبرقی ال جی

  تعمیرات جاروبرقی در محل تهران

  یاتاقان های جارو برقی را تعویض کنید یا روغنکاری تازه ای انجام دهید. موتور و دمنده یاتاقان هایی دارند (غالبا متصل). ممکن است یاتاقان هایی برای میل لنگ و هر چرخ محرک دیگری نیز وجود داشته باشد.

 • همه جا و اینکه همه چیز در حال چرخش است (یا باید باشد) را بررسی کنید.
  • پیش از پیاده کردن موتور یا برداشتن دمنده , اینکه آیا حرکت پهلو به پهلویی در شفت وجود دارد , را بررسی کنید. اگر وجود داشت , این نشانه خیلی خوبی است که یاتاقان های جارو برقی در گردش هستند.
 • تعمیر جاروبرقی بکونمایندگی تعمیرات جارو برقی بکو

  بازرسی دمنده برای پره های خم شده یا شکسته. اگر هر کدام از اینها را یافتید, آن را تعویض کنید. دمنده به طور کلی مستقیما به موتور متصل است.

 • هر گونه تغییری می تواند منجر به عدم تعادل شود که به نوبه خود , به موتور یا یاتاقان ها آسیب می زند.
  • اینجا جایی است که شما ممکن است بسته به طراحی جاروبرقی , یک رزوه چپگرد بیابید.
 • تعویض هرگونه چرخ شکسته. تعویض چرخ های جارو برقی کار بزرگی نیست, بلکه چرخ های شکسته قطعا می توانند سرعت شما را کم کنند. چرخ های جاروبرقی دونوع مختلف هستند. باید پوشش یا قاب ها را برای دسترسی به نقاط اتصال چرخ بردارید.
  • این چرخ ها یک نگهدارنده گیره ای دارند. گیره فلزی را با انبردست بازکنید. چرخ را تعویض نموده و سپس گیره را ببندید.
   تعمیر جارو برقی سانی
   تعمیر جارو برقی سانی
  • تعویض این چرخ ها با فشردن این زبانه ها به هم تا زمانی که کل چرخ خارج شود ادامه می یابد. چرخ جدید باید با ضربه محکم و ناگهانی جا بیفتد.
   تعمیرات جارو برقی بوش
   تعمیرات جارو برقی بوش
 • تعمیر هر گونه سوراخ جارو برقی. اگر جایی از شلنگ جاروبرقی سوراخ شده است, آن را با انبر جدا کنید و قسمت باز را با چسب برق پوشش دهید. درزگیر سیلیکونی, انتخاب خوب دیگری است.
 • نکات مهم درباره تعمیر جاروبرقی

  · به صدای جاروبرقی تان برای هر صدای غیر عادی گوش کنید و تلاش کنید کشف کنید چه چیزی باعث آن شده است . فرانکلین پترسون توصیه می کند که “در اینجا یک راهنمای تخمینی برای استفاده در تعیین موقعیت سر و صدا وجود دارد.

 • پره های خمیده فن باید لرزش و همچنین صدای قابل وجهی ایجاد کنند. سایش بلبرینگ ها به طور کلی سر و صدا و جنبش چند صدایی دارد که در کل طنین بلندی ایجاد می کند.یاتاقان های روغنی, زمانی که پوشیده شده باشند, صدای خراشیدگی ثابتی ایجاد میکنند”. بلبرینگ ها می توانند یک صدای ناله مانند زیر (بسیار نازک) ایجاد کنند.

  · ملزومات کار, لوازم جاروب , یا فروشگاه های جاروبرقی را بررسی کنید. آنها یک نوار مغناطیسی دارند که سراسر لبه جلویی پایین جارو برقی را برای جمع کردن اشیای فلزی مانند گیره های کاغذ و کلیپس های کاغذی پیش از ورود آنها به جاروبرقی , می پوشاند. اگر چنین نواری را نصب نمودید, گاهی اوقات خرده زباله های آن را خالی کنید.

  · اگر صدای جاروبرقی شما ناگهان تغییر کرد (مثلا بسیار بلند تر شد و یا سروصدایی در آن ایجاد شد) , جاروبرقی را فورا متوقف کنید و کشف کنید که چه چیزی خراب است{و یا با بخش تعمیر جاروبرقی ما تماس بگیرید} . راه انداختن و کار کردن با جاروبرقی دارای مشکل می تواند به سرعت منجر به آسیب های بیشتر شود.

  تعمیر جاروبرقی ، تعمیرات جارو برقی در سراسر تهران

  · تعمیر و نگهداری منظم , می تواند از تعمیرات اساسی بیشتر پیشگیری کند.

  · اولین باری که تعمیر جاروبرقی را انجام می دهید , داخل آن را نگاه کنید تا نحوه کار آن را درک کنید. پیکر بندی جاروبرقی ها بسیار متنوع است اما در اینجا اصول اولیه آن ارائه می شود :

  در مرکز آن یک موتور است که یک فن سانتریفیوژ (گریز از مرکز) را راه می اندازد. این دمنده هوا را از یک خروجی خارج می کنن ,  و خلاءی جزیی در درون ماشین ایجاد می کنند. این مکش و ساکشن خاک و گرد و غبار را از فرش شما خارج کرده و به درون پاکت جاروبرقی یا دیگر ظروف می فرستد.

  موتور معمولا یک غلتک برس را به راه می اندازد, که ضمنا به عنوان برس گردان یا همزن نیز شناخته می شود. این یک برس سیلندری است که در تماس با فرش برای جدا کردن خاک , می چرخد.

  سیم های برق, از طریق یک سوئیچ, و از طریق یک فیوز به موتور برق می رسانند.

  · موتور جارو برقی گرانقیمت هستند , پس با دقت در نظر بگیرید که آیا می خواهید آن را تعویض کنید یا نه. این می تواند بسیار گران تر از یک جاروبرقی باشد.

  · گرد و غبار و آشغال ها را از هر جایی که آنها را یافتید پاک کنید. یک گلوله مو یا گرد و غبار مستقیما موجب بروز مشکل می شود و یا می تواند منجر به گرم شدن بیش از حد قطعات جارو برقی شود. برس جاروبرقی را به هر طریقی پاک کنید و سعی نکنید به آن بیشتر فشار آورید.

  · از جارو کردن اجسام جامد مانند سنگریزه و سکه اجتناب کنید. در بسیاری از جاروبرقی ها, هوای پر از گرد و غبار به پشت دمنده در مسیر پاکت می رود. این اشیاء تبدیل به جسم پرتاب شونده می شوند که می تواند به دمنده جارو برقی آسیب وارد نماید.

 • هشدار !!!

  مراقب خراب شدن دکمه تنظیم سیم فنری باشید. فنر ممکن است پرتاب شود. فشار بسیار زیادی همراه با فنر آزاد می شود, و توجه داشته باشید که هنگام باز کردن صورتتان را دور نگاه دارید.

  پیش از انجام هر گونه تعمیر جاروبرقی را از برق بکشید, خصوصا پیش از کنترل غلتک برس جارو برقی یا دست زدن به سیم ها یا قطعات داخلی جارو برقی. یک جاروبرقی روشن, به شکل غیر منتظره ای در حالیکه در حال کار بر روی آن هستید می توانید به شما آسیب بزند.

  به شکلی ایمن با برق کار کنید. اگر برای تعمیر جاروبرقی در بخش های الکترونیکی مشکل دارید با ما تماس بگیرید.

  تعمیرات جارو برقی تهران ، تعمیر جاروبرقی بوش ، تعمیر جاروبرقی سامسونگ و…

 • ۱۰ سوال متداول پرسیده شده از طرف کاربران اگر شلنگ جاروبرقی تمیز است اما هنوز هم مکش نداریم چه کنم ؟

  عدم مکش جارو برقی به معنای عدم جریان یافتن هوا است.

 • به شکلی واضح پاکت (اگر آن را دارید), فیلتر های مختلف (HEPA), و نهایتا سر برس گردان جارو برقی, جایی که ماشین با فرش برخورد می کند, را چک کنید.
 • بیشتر جارو ها اجازه دسترسی آسان به این نقطه مکش گرد و غبار را می دهند, معمولا برای تعویض تسمه برس گردان جاروبرقی معمولا شما نیاز مند پیچ گوشتی فیلیپ که نوک آن مانند علامت + است هستید.
 • در اینجا, مشکل شما فراتر از پوشش تسمه است (در این شرایط برای تعمیر جاروبرقی خود با مشاوران ما تماس بگیرید ( تلفن نمایندگی ها را در زیر مشاهده نمایید  )). ممکن است نهایتا نیازمند یک قطعه سیم سفت, یا نیازمند دمباریک باشید. زمانی که انسداد را دیدید, از هر چه می توانید استفاده کنید و به کار بازگردید.
 • چرا جاروبرقی من مکش باور نکردنی دارد به طوری که نمی توان آن را روی فرش حرکت داد؟

باید یک صفحه مدرج بر روی جاروبرقی برای تنظیم مکش وجود داشته باشد. معمولا تنظیم های مختلفی برای کف زمین, فرش های ضخیم و معمولی و غیره وجود دارد.

 • مشکل خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی , چطور آن را درست کنم؟

به احتمال زیاد مشکلی در سیم کشی/ برق وجود دارد—نه چیزی که شما بخواهید خود آن را درست کنید – شماره نمایندگی های تعمیر جارو برقی-مگر اینکه تجربه کار با لوازم سیم پیچی را داشته باشید. بهترین کار این است که آن را به یک تعمیر کار حرفه ای بسپارید.

 • من یک جاروبرقی ایستاده دارم که در جای خود نمی ماند—مکانیسم قفل آن شکسته است و دسته آن بروی زمین می افتد, چه کنم؟

اگر در محدوده تان فروشگاه لوازم خانگی یا جاروبرقی دارید, می تواند آن را برای تعمیر ببرید.

 • چطور می توانم جارو برقی ام را خاموش کنم؟ دکمه جاروبرقی گیر کرده و زمانی که آن را فشار می دهم خاموش نمی شود.

جدا کردن جارو برقی از پریز آن را خاموش می کند. هر چند, این نباید به عنوان روشی جایگزین برای خاموش کردن صحیح جارو استفاده شود, چرا که از برق کشیدن بدون خاموش کردن, می تواند به برخی مدل ها آسیب بزند.

 • موتور جاروی من صدای بسیار زیادی دارد. چرا اینگونه است؟

ممکن است چیزی در آن گیر کرده باشد مطمئن شوید که جارو خاموش و از برق کشیده شده است و سپس از یک خودکار یا خط کش برای بازرسی و خارج کردن هر شیء خارجی استفاده کنید.

 • اگر وقتی جارو را به برق وصل می کنم پریز دیواری جرقه بزند چه کنم؟

یک اتصال کوتاه در سیم کشی وجود دارد, پیش از آنکه منجر به آتش سوزی شود آن را تعمیر نمایید.

 • چگونه جاروبرقی را که روشن نمی ماند تعمیر کنم؟

معمولا یک اتصال کوتاه در سیم کشی وجود دارد و باید تعمیر شود. سوکت را نیز چک کنید؛ اگر دوشاخه سوکت شل باشد, نیاز به یک آداپتور دارید.

 • اگر نتوانستم برس جاروبرقی را بالا و پایین کنم چه کنم؟ممکن است چیزی در میان راه گیر کرده باشد.
 • جارو را از برق بکشید و ببنید آیا چیزی هست؛ اگر نبود, چک کنید ببینید آیا برس کهنه و پاره شده است (اگر چنین بود, آن را تعویض کنید).
 • ضمنا بررسی کنید که آیا چرخ دنده سر برس شکسته است یا نه. اگر چنین بود باید آن را تعمیر کنید.
 • توجه: اگر برس ها در موقعیت پایین قفل شده اند و فرش نیز ضخیم یا پرز بلند است, ممکن است موجب گرم شدن بیش از حد موتور شود شود, پس لطفا مراقب باشید که تازمانی که آن را تعمیر نکرده یا مشکل حل نشده است از آن استفاده نکنید.
 • چرا برس جارو برقی نمی چرخد ؟ممکن است رشته و یا مو به دور آن پیچیده باشد.
 • جارو را از برق کشیده و کاور آن را برداشته و برس را تمیز کنید. مشکل می تواند مربوط به شکستن تسمه نیز باشد- تعویض آنها معمولا بسیار ارزان است.

مراحل از تماس تا رفع عیب جاروبرقی ( عیب یابی جاروبرقی )

۱ : ابتدا با نزدیکترین شعبه نمایندگی تعمیر جاروبرقی خود تماس حاصل نمایید .

۲ : در صورت تماس با اپراتور ، مشاوره رایگان انجام میگردد تا چنانچه مشکل جزئی بود ، بدون نیاز به به تکنسین مشکل برطرف شود .

۳ : در غیر این صورت ، در سریعترین زمان ( ظرف مدت کمتر از یک ساعت ) تکنسین مربوطه ( تعمیرکار جاروبرقی ) جهت انجام خدمات به محل شما اعزام میشود .

۴ : در اکثر مواقع تعمیرات جاروبرقی در همان محل انجام میگردد ، ولی چنانچه نیاز به تعمیر برد الکترونیکی یا تعویض قطعات خاص باشد ؛ به کارگاه مجهز آی پی حمل شده و سپس تنها یک روز بعد به شما عزیزان تحویل داده میشود .

۵ : توجه داشته باشید تمامی خدمات جاروبرقی دارای ۱ ماه ضمانتنامه رسمی می باشد .

توجه توجه : چنانچه خودتان قصد تحویل جاروبرقی  به کارگاه بابت سرویس ، تعمیرات و یا تعویض قطعات را داشتید میتوانید همه روزه از ۸ صبح الی ۹ شب به آدرس تهرانپارس خیابان ۱۱۳ پلاک۲۶  مراجعه نمایید  .

هزینه تعمیر جارو برقی

در ادامه متن دستمزد تعمیر جارو برقی با جزییات ارائه شده است و برای اطلاع از هزینه تعمیر لوازم خانگی دیگر مانند یخچال ، ماشین لباسشویی و غیره یا با پشتیبانی شرکت آی پی امداد تماس بگیرید و یا بر روی لینک های آنها در منو بالا کلیک نمایید.
بعد از بررسی هزینه تعمیرات جارو برقی می توانید با متخصصان شرکت خدمات خانه برای تعمیر جارو برقی خود تماس حاصل نمایید .

سوالات متداول سرویس جاروبرقی

سوالات  متداولی که برای مشتریان محترم مجموعه خدمات خانه بابت تعمیر جارو برقی به وجود آمده به شرح زیر می باشد …

 1.  جارو برقی مکش قوی ندارد
 2.   صدای موتور جاروبرقی عوض شده و صدای بدی میدهد
 3.   سیم جمع کن جاروبرقی خراب شده است
 4.   از جاروبرقی دود و بوی بدی بلند شد
 5. بلوتوث جاروبرقی کار نمیکند
 6. جاروبرقی جرقه میزند

فروش لوازم یدکی جاروبرقی

لوازم یدکی جاروبرقی چنانچه اصل  و مخصوص همان برند جاروبرقی شما باشد به طول عمر جاروبرقی شما کمک میکند و کمتر نیاز به تعمیرات خواهید داشت ، بنابراین آی.پی امداد سعی در ارائه قطعات جاروبرقی قابریک همان برند شما را دارد .

خرطومی جاروبرقی

وقتی قصد خرید جاروبرقی دارید، احتمالا وقت زیادی به شناخت اجزای آن اختصاص نمی دهید و بیشتر به ظاهر و رنگ و برند دستگاه توجه میکنید! اما بهتر است قبل از اقدام به خرید، بدانید که جاروبرقی ای که میخواهید بخرید، از چه اجزایی تشکیل شده است؛ تا در هنگام شنیدن توضیحات فروشنده انگشت به دهان نمانید و حداقل بدانید که مثلا خرطومی یکی از اجزای دستگاه است و ربطی به آن حیوان بزرگ جثه ندارد!

خرطومی چیست:

شلنگ انعطاف پذیر جاروبرقی را خرطومی جاروبرقی هم می نامند. این شلنگ از لاستیکی نرم و انعطاف پذیر ساخته شده است. در هر دستگاه مکنده ای، چه خانگی و چه صنعتی یک خرطومی وجود دارد که یکی از اجزای ضروری آن دستگاه به حساب می آید.

این دستگاه های مکنده برای ایجاد خلاء در دستگاه از فشار اب یا هوا استفاده می کنند. همین خلاء است که مواد را به داخل خرطومی می کشاند. اگر خرطومی جاروبرقی شما خراب شده است ما تعمیر میکنیم .

خدمات خانه جهت جلب رضایتمندی مشتری کلیه لوازم یدکی جاروبرقی را در سراسر ایران به فروش میرساند .

توجه : کلیه قطعات جاروبرقی کاملا فابریک همان برند میباشد که از انبار خدمات خانه به سراسر ایران توزیع میگردد . ( فروش قطعات جاروبرقی )

کیسه جاروبرقی ، پاکت جاروبرقی ، لوله جاروبرقی ، فیلتر جاروبرقی ، برس جاروبرقی ، لوله تلسکوپی

تلفن فروش لوازم یدکی جاروبرقی : ۷۷۸۶۸۶۷۹-۰۲۱

جاروبرقی چی بخریم ؟

جاروبرقی چی بخریم ؟ بهترین مارک جاروبرقی در ایران ؟ بهترین جاروبرقی در ایران ؟ بهترین مدل جاروبرقی ؟

طبق نظرسنجی که از خانمهای خانه دار بابت رضایتمندی امکانات جاروبرقی نمودیم ، خواسته هایشان به شرح زیر میباشد :

 • کنترل رو دسته داشته باشه .
 • سر برس هاش خوب باشه .
 • مکش قوی باشه .
 • روان حرکت کنه .
 • سبک باشه .
 • طول سیم به اندازه کافی باشه .
 • دو نوع کیسه داشته باشه .
 • امکان تخلیه راحت داشته باشه .
 • از لحاظ ظاهری ، زیبا باشه .

موارد بالا برای خانم ها بسیار حائز اهمیت میباشد ، بنابراین هنگام خرید ب موارد ذکر شده دقت فرمایید .

اگر بخواهیم جاروبرقی ها را به سه دسته تقسیم کنیم به شرح زیر میباشد :

جاروبرقی لاکچری : میله ، نف

جاروبرقی با کیفیت خارجی : آاگ ، بوش ، ناسیونال

جاروبرقی با کیفیت ایرانی : پارس خزر ، پارس ، اسنوا

دیگر برندها : الجی ، سامسونگ ، پاناسونیک ، دوو ، زیرووات ، فیلیپس ، زیمنس ، پاکشوما ، ایندزیت ، بکو ، بیم ، الکترولوکس ، هیتاچی ، آریستون ، سانی ، سانیو

تعمیرات جاروبرقی

ما در خدمات خانه سعی نموده ایم به آموزش تعمیرات جاروبرقی بپردازیم ، تا شما عزیزان چنانچه فنی هستید بدون پرداخت هزینه و تنها با مطالعه صفحات مربوطه به رفع عیب جاروبرقی خود بپردازید ، همچنان در نظر داشته باشید که به آموزش مجزا تعویض بلبرینگ جاروبرقی ، تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی و … پرداخته ایم و سعی نموده ایم که مشکلات مرسوم و متداول تعمیرات جاروبرقی را بررسی نماییم و به آموزش تعمیرات آنها بپردازیم .

علت جرقه زدن موتور جاروبرقی

هنگامیکه از طریق ذغال برق وارد آرمیچر میشود جرقه میزند .

 • چنانچه جاروبرقی شما جرقه میزند ، جرقه ها درشت و به رنگ قرمز باشد موتور ، بالشتک و آرمیچر جاروبرقی شما سوخته است .
 • چنانچه جاروبرقی شما جرقه میزند ، جرقه ها به رنگ آبی باشد بالشتک جاروبرقی سوخته ولی آرمیچر و موتور سالم است ( البته امکان هم دارد که ذغال سوخته  ونیاز به تعویض داشته باشد ) .
 • ذغالهایی که خیلی نرم هستند ( هنگام لمس آنها احساس چربی میکنیم ) از نوع خوب میباشند .
 • ذغالهای سفت و زبر از نوع خوبی نمی باشند .

کلکتور جاروبرقی

 • هنگامی که مستمر و طولانی از جاروبرقی استفاده شود یا ذغال جاروبرقی جنس خوبی نداشته باشد کلکتور جاروبرقی خراب  میشود .

علت خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی

 • علت خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی : میتواند از قطع شدن سیم جمع کن باشد یا چنانچه قطعه ای از برد الکترونیکی سوخته شده باشد منجر به خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی میشود .
 • سیم جمع کن دارای دو عدد پلاتین میباشد ( تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی ) و اگر این پلاتینها قطع شود سیم جمع کن از کار می افتد و موتور جاروبرقی خاموش میشود.

تعمیر جاروبرقی بوش

فروش قطعات جاروبرقی بوش به سراسر ایران

تعمیرات جاروبرقی بوش : از تولیدکنندگان معتبر لوازم‌خانگی برقی کوچک و بزرگ در دنیا است که سالیان متمادی به‌عنوان یکی از بهترین برندها در سراسر جهان معرفی‌شده است. توان مکش جاروبرقی های بوش بسیار بالا و قدرتمند می باشد.

طراحی های منحصربه فرد این کمپانی در کنار کیفیت بالای آن همواره چشم گیر بوده است .

بهره‌گیری از فیلترهای بهداشتی در جارو برقیهای بوش مانع خروج گردوخاک از دستگاه شده و هوا را آلوده نمی‌کند. صدای کم ، سهولت استفاده و سهولت حمل از دیگر ویژگی های حائز اهمیت جاروبرقی های این برند می باشد ، برای استفاده از خدمات و نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش کلیک نمایید . ( دقت فرمایید که تعمیر جاروبرقی بوشتخصص میخواهد )

تعمیر جاروبرقی الجی

فروش قطعات جاروبرقی الجی به سراسر ایران

تعمیرات جاروبرقی ال جی :

برند ال جی که یکی از بهترین و پر مخاطب ترین برندهای تولیدکننده لوازم خانگی می باشد ،جاروبرقی های با کیفیت و کارامدی به بازار عرضه می کند .

طراحی بدنه ی جارو برقی های ال جی بسیار ساده و کاربردی ست و جنس مواد به‌کاررفته در این دستگاه باعث شده است نگاه مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند .

ال جی شرکتی معتبر در زمینه‌ی تولید لوازم‌خانگی برقی است که دستگاه‌های متنوعی به بازار جهانی عرضه کرده است و مشتریان و علاقه‌مندان زیادی در سراسر جهان دارد.

برای ارتباط با تعمیرگاه مجاز الجی و نمایندگی تعمیرات جاروبرقی الجی کلیک نمایید .

( برای تعمیر جاروبرقی ال جی نیاز به متخصص و قطعات فابریک دارید که این امر در خدمات خانه محقق میشود )

تعمیر جاروبرقی کنوود

فروش قطعات جاروبرقی کنوود به سراسر ایران

تعمیرات جاروبرقی کنوود :

برند ژاپنی کنوود، تولیدکننده انواع رادیو آماتورها، تلویزیون‌ها، کولرها،جاروبرقی ها، دستگاه‌های های-فای و بسیاری از تجهیزات صوتی می‌باشد.

یکی دیگر از تولیدات این کمپانی مشهور جاروبرقی ها می باشد ،جاروبرقی هایی که با قدرت مکش فوق العاده ای که دارد ریزترین آشغال ها و ذرات روی زمین را پاکسازی می کند.

صدای کم و طراحی زیبای این برند باعث شده است همواره در میان لیست برتر نام این برند بدرخشد . شما عزیزان برای تعمیر جاروبرقی کنوود میتوانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید .

تعمیر جاروبرقی سامسونگ

فروش قطعات جاروبرقی سامسونگ به سراسر ایران

شرکت کره ای سامسونگ تولیدکننده انواع لوازم خانگی برقی از قبیل تلویزیون ، یخچال و فریزر،ماشین ظرفشویی ،لباس شویی و جاروبرقی می باشد.

جاروبرقی های تولیدشده توسط این برند کارامد و با کیفیت می باشد و از این رو توانسته است در لیست برتر قرار بگیرد.

این برند محبوب یکی از موفق ترین و محبوب ترین برندها نزد مردم جهان میباشد. جاروبرقی های سامسونگ پر قدرت و کم صدا می باشند و حمل آنها به خاطر وزن معقولی که دارد راحت و آسان است.

برای ارتباط با تعمیرگاه مجاز سامسونگ و نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ کلیک نمایید .

تعمیر جاروبرقی فیلیپس

فروش قطعات جاروبرقی فیلیپس به سراسر ایران

تولیدات این شرکت ، جای هیچ نگرانی برای خریداران باقی نمی‌گذارد چرا که فیلیپس سالهاست به تولید لوازم‌خانگی برقی کوچک و بزرگ مشغول است و در سراسر جهان طرفداران و خریداران خود را راضی نگه‌داشته است.

جاروبرقی های این برند با مکش بالایی که دارند ریزترین غبار و آشغال را از زمین پاکسازی می کند.گارانتی محصولات فیلیپس نقطه ی مثبت دیگری است که قوت قلب را برای همراهانش به ارمغان آورده است .

برای ارتباط با تعمیرگاه مجاز فیلیپس و نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فیلیپس ، مجموعه آی.پی امداد در خدمت شما عزیزان میباشد .

تعمیر جاروبرقی پاناسونیک

فروش قطعات جاروبرقی پاناسونیک به سراسر ایران

شرکت پاناسونیک سال‌ها در تولید و عرضه انواع لوازم برقی ازجمله لوازم برقی خانگی و صوتی تصویری فعالیت داشته و ضمن ارائه محصولاتی که همواره نوآوری و کیفیت به همراه داشته‌اند موفق به جلب رضایت مصرف‌کنندگان این حوزه شده است.

جاروبرقی های پاناسونیک دارای مکش فوق العاده ، وزن و صدای کم و طراحا های بسیار زیبا هستند.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک

تعمیر جاروبرقی دلونگی

فروش قطعات جاروبرقی دلونگی به سراسر ایران

گروه دلونگی ، یکی از مشهورترین تولیدکنندگان لوازم خانگی در اروپا، مستقر در شهر ترویزو ایتالیا است.

این برند که امتحان خود را به خوبی پس داده است جاروبرقی هایی منحصربه فرد با توان و مکش بالا تولید می کند که کوچکترین ذرات را یافته و زمین را از وجود هرگونه غبار و پرز های اضافی فرش و… پاک می کند.

جاروبرقی های دلونگی کارامد و سبک بوده و بهترین همراه برای هر خانه ای می باشد.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دلونگی

تعمیر جاروبرقی دوو

فروش قطعات جاروبرقی دوو به سراسر ایران

جاروبرقی های شرکت دوو از طراحی همه‌پسندی برخوردار هستند و به‌واسطه رنگ‌های مختلفی که برای آن در نظر گرفته شده به‌راحتی می‌تواند نیاز سلایق مختلف را پوشش دهد. توان موتور جاروبرقی های این برند بسیار بالا می باشد و صدای کمی دارند . طراحی های منحصر به فرد این برند نگاه همگان را به خود جذب کرده است. (  نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو )

تعمیر جاروبرقی بکو

فروش قطعات جاروبرقی بکو به سراسر ایران

بکو شرکت تولیدکنندهٔ لوازم خانگی ترکیه‌ای می باشد که در سال ۱۹۶۷ در استانبول تأسیس شد. این شرکت در تولید جاروبرقی تبحری ویژه دارد .

به طوری که توان و قدرت موتور در این جاروبرقی ها بالا می باشد و سایز انها متناسب است یعنی نه بزرگ است که جاگیر باشد و نه آنقدر کوچک که آسیب پذیر باشد! جاروبرقی های بِکو با وجود قدرت و مکش بالا آلودگی صوتی ایجاد نمی کنند.

برای ارتباط با تعمیرگاه مجاز جاروبرقی بکو و نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بکو کلیک نمایید .

تعمیر جاروبرقی زیمنس

فروش قطعات جاروبرقی زیمنس به سراسر ایران

زیمنس شرکتی آلمانی می باشد که در زمینه ی تولید لوازم خانگی از سال۱۸۴۷ فعالیت داشته است .

این شرکت در زمینه تولید جاروبرقی های با توان و قدرت بالا بسیار موفق بوده و امتحان خود را به خوبی پس داده است .

صدای کم ، سهولت استفاده و سهولت حمل از دیگر ویژگی های حائز اهمیت جاروبرقی های این برند می باشد. برای ارتباط با تعمیرگاه مجاز جاروبرقی زیمنس و نمایندگی تعمیرات جاروبرقی زیمنس کلیک نمایید .

۱۵ نکته مهم درباره جاروبرقی ها

۱. قدرت موتور مهم میباشد
هنگام خرید به این نکته توجه فرمایید که جاروبرقی از میزان توان و قدرت ۱۳۰۰ تا ۲۲۰۰ وات برخوردار باشد و حتی الامکان از انتخاب جاروبرقی با توان ۱۰۰۰ خودداری فرمایید .
۲. قد دسته جاروبرقی مهم میباشد
هنگام خرید دقت فرمایید قد دسته جاروبرقی قابل تنظیم باشد تا متناسب با قد خود تنظیم نمایید .
۳. چند‌کاره بودن
جاروبرقی انتخاب نمایید که بتوان زوایا ، گوشه ها و کناره ها را با آن جارو کرد .
۴. صدای کم جاروبرقی بسیار مهم است
هنگام خرید از کم بودن صدای موتور جارو برقی اطمینان حاصل کنید تا هنگام استفاده از آن دیگران اذیت نشوند و در ضمن هنگامی که تغییری در صدای جاروبرقی احساس کردید سریعا به تعمیرکار اطلاع دهید
۵. ضدعفونی و ضد باکتری
جاروبرقی‌هایی که  قابلیت ضدعفونی و ضدباکتری کردن محیط را  به دلیل وجود مخزن و فیلتر ضدعفونی‌کننده دارند ؛ می‌توانند برای افراد حساس ، مبتلا به آلرژی و بیماران مبتلا به آسم بسیار مفید باشند .
۶. روبات‌های تمیز‌کننده
جاروبرقی هایی که جدیدا به بازار آمده اند و هوشمند هستند میتوانند ذرات را جمع آوری کنند ولی در گوشه ها موفق نیستند .
۷. سرامیک‌شو‌ها
بعضی از جاروبرقی ها قابلیت جمع آوری آب را دارند که میتوانند سرامیک ها را نیز تمیز کنند .
۸. آب را جارو نکنید
جاروبرقی هایی که قابلیت جمع آوری آب را ندارند از آنها برای تمیز کردن مایعات استفاده نکنید ، حتما به موتور ضرر میزند .
۹. نوع کیسه‌ها را بدانید
از کیسه های پاکتی و یک بار مصرف استفاده کنید و بعد از هر بار مصرف آنها را عوض کنید .
۱۰. فیلترها را تمیز کنید
حتما هر ماه فیلتر جاروبرقی خود را چک کنید چون در صورتیکه فیلتر جاروبرقی خود را تمیز نکنید قدرت مکندگی پایین می آید و در نهایت به موتور ضرر میرساند .
۱۱. لوازم جانبی و تعمیرگاه ها
هنگام خرید دقت فرمایید که لوازم جانبی آن در بازار موجود باشد و در صورت خرابی تعمیرگاه مجاز آی پی در خدمت شما می باشد .
۱۲. بیشتر از ۳۰ دقیقه ستفاده نکنید
در صورتیکه بیشتر از ۳۰ دقیقه از جاروبرقی به طور مستمر استفاده کنید به موتور آن آسیب میرسد .
۱۳. ماهی یک‌بار تمیزش کنید
ماهی یک بار تمامی لوازم جانبی جاروبرقی را از آن خارج کنید و با یک پارچه مرطوب بخش داخلی جاروبرقی ، لوله و اتصالات آن را خوب تمیز کنید و اجازه دهید که یک ساعت در جاروبرقی باز بماند تا رطوبت و بوی آن کاملا از بین برود .
۱۴. زاویه‌دار بخرید
پیش از خریدن جاروبرقی به میزان تحرک و انعطاف پذیری دستگاه در حین حرکت توجه کنید . شما باید بتوانید دستگاه را به زوایای مختلف در خانه استفاده کرده و آنجا را تمیز کنید.
۱۵. موظب زباله ها تیز باشید
هرگز با جاروبرقی زباله‌های نمدار، خاکستر سیگار یا ته سیگار روشن، زباله‌های تیز و شاخ و برگ گل را جارو نکنید. این کار موجب آسیب دیدن لوله خرطومی و بخش‌های داخلی جاروبرقی می‌شود.

آموزش تعمیرات جاروبرقی

مجموعه خدمات خانه برای رفاه حال شما عزیزان آموزش تعمیرات جاروبرقی را تحت پوشش قرار داده است تا چنانچه فنی هستید و سوالاتی دارید بدون نیاز به تعمیرکار جاروبرقی مشکل شما برطرف شود ، در غیر این صورت میتوانید با تلفن نمایندگی های تعمیرات جاروبرقی زیر در سراسر تهران تماس حاصل نمایید .

در صورت نیاز به خدمات و پشتیبانی فقط با شرکت خدمات فنی خانه تنها نمایندگی رسمی وایت وستینگهاوس در ایران تماس حاصل فرمایید.

تلفن های نمایندگی وستینگهاوس:

۰۲۱-۷۷۸۶۸۶۷۹

۰۲۱-۷۷۸۶۳۶۲۱

۰۲۱-۷۷۷۰۸۸۱۳ :خط آزاد

۰۹۳۹-۱۲۰۷۵۵۸ :مواقع ضروری

تعمیرات جاروبرقی از نگاه هر مصرف کننده ای شاید کار ساده ای به نظر بیاید ، ولی لازم است عنوان نماییم که تعمیر جاروبرقی چنانچه توسط تعمیرکار آن انجام نگردد امکان دارد که دیگر نتوانید از آن استفاده نمایید .

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *