تعمیرات ظرفشویی وستینگهاوس

فرامرزی 27 خرداد 1398 1 بازدید

ظرفشویی وستینگهاوس

 

نمایندگی و تعمیرگاه مجاز مرکزی ماشین ظرفشویی وستینگهاوس (westinghouse)

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی وستینگهاوس (westinghouse) به عنوان یک تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی در زمینه تعمیر ساید بای ساید ، تعمیر یخچال فریزر ، تعمیر ماشین لباسشویی و کولر گازی و با برخورداری از کارشناسان فنی مجرب آماده ارائه خدمات پس از فروش وستینگهاوس به شما مشتریان عزیز می باشد.
نمایندگی ماشین ظرفشویی وستینگهاوس (westinghouse) با ورود به عرصه اینترنتی افزایش سرعت و کیفیت در خدمات رسانی، سهولت و در دسترس بودن برای عموم افراد و همچنین به روز رسانی اطلاعات و تکنولوژی های جدید می باشد.
دیگر نگران ایجاد نقص فنی در ماشین ظرفشویی خود با برند آمریکایی وستینگهاوس (westinghouse) نباشید.

تعمیرات ظرفشویی وستینگهاوستعمیرات ظرفشویی وستینگهاوس

قرص ماشین ظرفشویی وستینگهاوس

اجزای مکانیکی و الکترونیکی ماشین ظرفشوی به تنهایی نمیتوانند ظروف تمیز را تحویل شما دهند ، بنابراین به شوینده ای مناسب نیاز دارید  تا ، به فرایند شستشوی ظرفشویی وستینگهاوس شما کمک نماید .

کلا ۳ تا شوینده برای ظرفشویی وستینگهاوس شما نیاز هست :

  • قرص ماشین ظرفشویی وستینگهاوس ( پودر شستشو )
  • نمک ظرفشویی وستینگهاوس
  • مایع جلا دهنده ظرفشویی وستینگهاوس

قرص ماشین ظرفشویی فیری ( فول ) برای ظرفشویی وستینگهاوس شما به تنهایی کفایت میکند.

!!! چونکه هم شوینده دارد ، هم جرم گیر ، هم مایع جلادهنده .

بنابراین پیشنهاد ما به شما ، قرص ظرفشویی فیری فول اصل میباشد که تنها از مجموعه خدمات خانه نمایندگی تعمیرات ظرفشویی وستینگهاوس میتوانید تهیه نمایید .

توجه توجه : قیمت قرص ماشین ظرفشویی وستینگهاوس و تمام شوینده ها به قیمت عمده به سراسر ایران برای مصرف کننده ( حتی ۱ عدد ) میباشد .

شما عزیزان میتوانید جهت سفارش با شماره ۰۲۱۷۷۸۶۸۶۷۹  تماس برقرار نمایید .

در ادامه شما را با دلیل استفاده نمک در ظرفشویی وستینگهاوس و مایع جلا دهنده آشنا میکنیم .

نمک ماشین ظرفشویی وستینگهاوس

کار قطعه ای به نام رزین گرفتن سخی آب برای شستشو در ماشین ظرفشویی وستینگهاوس میباشد .این سختی آب در رزین جمع شده و نیاز به تمیزی دارد تا خود را برای شستشوی بعدی آماده نماید . کار نمک ماشین ظرفشویی  این است که در ۵ قیقه آخر رزین را شستشو نموده و برای شسشوی بعدی آماده میکند .

توجه : سختی آب در مناطق مختلف ایران متفاوت است بنابراین در ریختن نمک ظرفشویی  دقت فرمایید .

مایع جلادهنده ظرفشویی وستینگهاوس

شاید برای شما یا آشنایان شما این مشکل پیش آمده است که ظرفشویی ظرفها را خش میندازد و یا ظرفها بعد از شستشو در ظرفشویی وستینگهاوس لکه دار است !!! دلیل این مشکل ، مایع جلادهنده میباشد .

در اینجا به شرح کار مایع جلادهنده ظرفشویی وستینگهاوس میپردازیم : مایع جلادهنده ظرفشویی وستینگهاوس در ۵ دقیقه آخر همراه با بخار آب ظرفها را براق میکند ، که اگر مقدار مایع جلادهنده زیاد باشد ظرفها را خش میندازد و اگر مقدار آن کم باشد باعث لکه دار شدن ظرفها میشود .

توجه توجه : این مشکل لکه دار شدن ظرفها و یا خش افتادن برروی آنها به اندازه دستی مایع جلادهنده برای ظرفشویی وستینگهاوس نمیباشد ، مشکل این است که یا برنامه اشتباه به ظرفشویی وستینگهاوس خود داده اید و یا برد الکترونیکی ظرفشویی وستینگهاوس شما مشکل دارد .

 

در صورت نیاز به خدمات و پشتیبانی فقط با شرکت خدمات فنی خانه تنها نمایندگی رسمی وایت وستینگهاوس در ایران تماس حاصل فرمایید.

تلفن های نمایندگی وستینگهاوس:

۰۲۱-۷۷۸۶۸۶۷۹

۰۲۱-۷۷۸۶۳۶۲۱

۰۲۱-۷۷۷۰۸۸۱۳ :خط آزاد

۰۹۳۹-۱۲۰۷۵۵۸ :مواقع ضروری

 

 

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *