تعمیرات کولرگازی

فرامرزی 7 خرداد 1398 1 بازدید

 تعمیرات کولر گازی وستینگهاوس۰۲۱-۷۷۸۶۸۶۷۹

۰۲۱-۷۷۸۶۳۶۲۱

۰۲۱-۷۷۷۰۸۸۱۳ خط آزاد

۰۹۳۹-۱۲۰۷۵۵۸ انتقادات و پیشنهادات

تعمیرات کولر گازی وستینگهاوس

 اگر قصد تعمیر کولر گازی وستینگهاوس خود را دارید و نیاز به متخصص و شرکتی با سابقه تعمیر دارید ما درخدمت شما هستیم تا کلیه خدمات سرویس و تعمیرات کولر گازی وستینگهاوس را با بهترین هزینه و ضمانت  در منزل شما انجام دهیم.

شرکت خدمات فنی خانه وستینگهاوس با بیش از ۵۰سال سابقه در زمینه تعمیر کولر گازی فعالیت میکند و توانسته است با به کارگیری نیروهای متخصص و کارآزموده در زمینه تعمیر کولر گازی خدمات درخور و مطمئنی را به مشتریان خود ارائه دهد.

کافی است با  ما در تهران تماس بگیرید و مشکل خود را با ما در میان بگذارید در کمترین زمان ممکن تکنسین های دوره دیده این شرکت برای تعمیر کولر گازی وستینگهاوس شما در محل حاضر خواهند شد.

تعمیرات کولر گازی در تهران 
کلیه خدمات سرویس و تعمیر کولر گازی وستینگهاوس  در تهران و شهرستان های حومه توسط خدمات خانه انجام خواهدگرفت.

نگران قیمت های تعمیر کولر گازی خود نباشید

با ما همراه باشید تا در مورد جزئیات تعمیر با شما صحبت کنیم.

ثبت سفارش تعمیر کولر گازی وستینگهاوس:
به محض تماس با خدمات خانه وستینگهاوس تیم پشتیبانی ما در اولین قدم شما را راهنمایی میکنند تا خودتان مشکلات کوچک کولرگازی را برطرف نمایید.

در صورتی که مشکل کولر گازی خیلی بزرگ بود و توسط شما قابل تعمیر نبود سفارش شما ثبت خواهد شد و در سریع ترین زمان نسبت به اعزام تکنسین به منزل شما اقدام خواهد شد.

هزینه تعمیر کولر گازی:
کلیه هزینه های تعمیر کولر گازی وستینگهاوس قبل از اعزام تعمیرکار کولر گازی به محل مشخص و شفاف خواهد شد.

چنانچه قصد تعمیر کولر گازی وستینگهاوس توسط خدمات خانه وستینگهاوس را داشتید میتوانید اعلام فرمایید تا سفارش شما نهایی شده و در کمترین زمان نسبت به تعمیر کولر گازی شما اقدام گردد.

همچنین میتوانید با ثبت سفارش در سایت آی سرویس از ۲۰% تخفیف تعمیر کولر گازی بهره مند شوید.

تعمیر کولر گازی در منزل:
تعمیر کولر گازی وستینگهاوس در منزل انجام خواهد شد.

به هیچ وجه کولر گازی شما به شرکت حمل نخواهد شد, مگر درموارد خاص که برد الکترونیکی آن مشکلی داشته باشد که در این صورت همان قطعه از دستگاه جدا شده و برای تعمیر به شرکت و تحویل مهندسین الکترونیک می شود و پس از آن نسبت به نصب مجدد اقدام خواهد شد.

همچنین کلیه قطعاتی که برای تعمیر کولر گازی وستینگهاوس استفاده خواهد شد از قطعات اصلی فابریک خواهد بود.

گارانتی تعمیر کولر گازی :
خیالتان راحت باشید ما برای تضمین کارمان و قطعاتمان کلیه خدمات سرویس و تعمیر کولر گازی وستینگهاوس راگارانتی تعمیر خواهیم کرد این برای آن است که شما عزیزان مزد اطمینان به شرکت خدمات خانه را از ما دریافت کنید.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *